Korduma kippuvad küsimused

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!

Kas registreerumine on tasuta?

Jah, konto loomine tutvumisportaalis Tsau.ee on tasuta.

Mis vanuses on lubatud tutvumisportaali Tsau.ee kasutada?

Antud tutvumisportaali võivad kasutada kõik isikud, kes on vähemalt 18-aastased.

Kas registreerumisel on korrektne e-maili aadress vajalik?

Jah, õige e-maili aadressi lisamine on vajalik. Sellele e-maili aadressile saadab Tsau.ee meeskond konto aktiveerimise lingi. Lisaks on portaalil õigus saata samale e-maili aadressile tutvumisportaali kohta käivaid uudissõnumeid ja teateid.

Sain registreeritud. Mis edasi?

Pärast registreerumist saadetakse Teile aktiveerimislink e-maili aadressile. Lingile vajutades olete Tsau tutvumisportaalis edukalt loonud oma konto.

Kuidas saan lisada profiilipilti?

Profiilipildi lisamiseks peate olema oma profiilil. Vasakul on näha tühi pilt, mille all saate vajutada nupule “Vaheta pilti”. Otsige arvutist sobiv profiilipilt ja Teie pilt on edukalt üles laetud.

Soovin lisada endast rohkem kui ühe pildi. On see võimalik?

Jah, Tsau.ee tutvumisportaalis on võimalik lisada endast rohkem kui ühe pildi. Selleks peate olema oma profiili peal ja paremal on näha kastike, kus sinise riba peal on kirjas “Pildid”. Vajutage nupule “Lisa pilt” ja valige arvutist sobiv pilt.

Mis formaadis pildid on lubatud?

Tsau.ee tutvumisportaalis on lubatud lisada pilte JPG, PNG või JPEG formaadis.

Miks on kasulik lisada lemmikuid?

Lemmikute lisamine on kasulik, sest aitab Teil kiirelt üles leida need kasutajad, kes pakuvad Teile kõige rohkem huvi. Lisage kasutaja lemmikuks ja oma profiili peal on Teie lisatud lemmikud Teile alati nähtaval.

Kas saan muuta, et teised ei näeks minu lisatud lemmikuid ega pilte?

Jah, lemmikute ja piltide varjamine on võimalik. Kõigepealt valige oma profiili pealt vasakult “Seaded”. Seejärel saate muuta, kas Teie lisatud lemmikuid näeb igaüks, ainult Teie lemmikud või mitte keegi. Samad variandid kehtivad ka piltide korral.

Mida teha, kui soovin saata sõnumi teisele kasutajale, kuid mul endal puudub tutvumisportaalis kasutaja?

Tsau.ee tutvumisportaalis on teisele kasutajale võimalik saata sõnumeid vaid juhul, kui Teil endal on samuti portaalis kasutaja. Registreerumiseks vajutage SIIA.

Kuidas saan muuta oma parooli?

Parooli muutmiseks külastage oma profiili lehte. Valige vasakult menüüst “Seaded” ja kaks viimast lahtrit on uue parooli muutmiseks. Lisage eelviimasesse lünka uus parool ning kõige viimases lahtris korrake oma uut parooli.

Mida teha, kui parool ununes?

Kui Te unustasite parooli, vajutage kõigepealt päise ribalt “Sisene”. Seejärel on näha läbipaistev kastike, kus kõige all paremal on võimalik vajutada nupule “Parooli meeldetuletus”. Lisage e-maili aadress ja Teile saadetakse e-kiri, kus saate lisada uue parooli.

Kas mul tohib portaalis olla kaks kasutajat?

Ühel isikul ei tohi olla kaks kasutajat. Vastavalt Tsau.ee kasutamistingimustele tohib igal isikul olla ainult üks registreeritud kasutajaprofiil ja kõik isikud on uue profiili registreerumisel kohustatud võimaliku(d) vana(d) profiili(d) kustutama.

Mida teha, kui ma ei soovi e-maili teateid?

E-maili teateid saab muuta seadete alt. Seal on võimalik valida, kas soovite e-maili teateid või mitte.

Soovin oma konto tutvumisportaalist kustutada. Aga kuidas?

Kui soovite oma konto Tsau.ee portaalist kustutada, saatke selleks kiri aadressile info@tsau.ee või täitke kontaktivorm.

Kuidas saada Tsau.ee meeskonnaga kontakti?

Tsau.ee meeskonnaga kontakti loomiseks saatke kiri e-maili aadressile info@tsau.ee või täitke kontaktivorm. Teiega võetakse ühendust 24h jooksul.

Mõni kasutaja on ebaviisakas või rikub tingimusi. Kuhu pööduda?

Kui mõni kasutaja on ebaviisakas või rikub ilmselgelt tingimusi, pöörduge koheselt Tsau.ee meeskonna poole ja saatke kiri info@tsau.ee või täitke kontaktivorm.

Kas iga kasutaja informatsioon on rangelt konfidentsiaalne?

Jah, igasugune informatsioon on konfidentsiaalne. See tähendab, et Tsau.ee ei väljasta kasutaja isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kasutaja nõusolekuta.

Kas Tsau.ee portaalil on õigus kustutada kasutaja konto ilma hoiatuseta?

Jah, portaalil on õigus konto kustutada etteteatamata järgnevatel juhtudel:

  • kui tuvastatakse, et kasutaja on noorem kui 18-aastane;
  • kasutaja ei käitu teiste kasutajatega lugupidavalt ja mõistvalt (vt. kasutamistingimused, kasutaja kohustused, p 2);
  • kasutaja on korduvalt riputanud portaali pilte, mis on ebasündsad või vastuolus kasutamistingimustega (vt. kasutamistingimused, piltide lisamine, p 7);
  • konto ei ole portaali sobilik;
  • kui kasutaja on rikkunud mistahes kasutamistingimusi.

Vastavalt Tsau.ee kasutamistingimustele on portaali poolt tehtud konto kustutamise otsus alati lõplik ning ei kuulu vaidlustamisele.