Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Üheksa asja, mida õnnelikud paarid teevad iga päev

Üheksa asja, mida õnnelikud paarid teevad iga päev

Mõned inimesed on abielus aastakümneid ja nad on koos väga õnnelikud. Mis on nende inimeste saladus? Vaatame lähemalt, mis on need kõige olulisemad asjad, mida õnnelikud paarid teevad iga päev, et hoida oma suhe terve ja tugevana.

1. Nad kuulavad üksteist

Tänapäeval on inimesed sukeldunud nii sügavasse nutimaailma, et nad ei oskagi enam oma partnerit päriselt kuulata. Nad küll kuulevad, et kaaslane midagi räägib, kuid nad on vestlusest väga kaugel, süvenevad samal ajal kõrvalistesse asjadesse, chativad telefonis teistega ega kuula, millest partner räägib. Õnnelikud on need paarid, kes leiavad üksteise jaoks aega, suudavad nutimaailmast väljuda, olla kaaslase jaoks olemas ja anda teineteisele tähelepanu.

2. Nad leiavad aega läheduseks

Nad leiavad aega läheduseks

Elu on nii kiire, et inimesed leiavad aega kõige muu jaoks, kuid kõige kallim inimene ja oma suhe jäetakse unarusse. Õnnelikud paarid leiavad iga päev teineteise jaoks aega, et nautida lähedust. Olgu selleks kas või väike kalli, head ööd musi, käest kinni jalutamine või kaisus uinumine. See aeg, mil leiate aega läheduseks, muudab teie suhte palju tugevamaks.

3. Nad näitavad iga päev oma armastust

Kui armumise periood saab läbi, muutuvad paljud inimesed laisaks ja arvavad, et nad ei pea enam oma kallimale pisikesi teeneid osutama. Tegelikult aga siis tõeline töö alles algab. Õnnelikud paarid näitavad kaaslasele iga päev oma armastust ja väljendavad seda pisikeste tegude abil – valmistavad kallimale kohvi, toovad pühapäeval hommikusöögi voodisse, ostavad poest kallima lemmikmaiustusi või abistavad partnerit majapidamises. Armastuse väljendamiseks on miljon viisi.

4. Nad väljendavad oma tänulikkust

Kas oled kallimale hiljuti öelnud, et oled temaga õnnelik või kui tänulik sa oled, et ta on sinu ellu jõudnud? Kas märkasid, et kaaslane on nõud ära pesnud ja kas sa märkasid teda selle eest tänada? Osad inimesed tunnevad, et nende partner ei märka, ei kiida ega tunnusta neid. Sa teed midagi toredat armsama jaoks, kuid sinu tegu tundub nii loomulik, et seda ei osata hinnata. Õnnelikud paarid teavad, et tänulikkuse väljendamine on tähtis ja vajalik. Nad märkavad üksteist, nad hindavad teineteise tegusid ja nad tunnustavad üksteist iga päev. Nii tunnevad nad, et nad on märgatud ja tunnustatud, sest igaüks vajab aeg-ajalt kiidusõnu.

5. Nad helistavad üksteisele ilma kindla põhjuseta

Mõnikord võib elu olla nii kiire, et partnerid suhtlevad omavahel vaid siis, kui keegi peab õhtul lapse lasteaiast ära võtma või keegi peab poest midagi süüa ostma. Õnnelikud paarid helistavad või saadavad üksteisele sõnumeid iga päev ilma kindla põhjuseta. Nad lihtsalt tahaksid teineteisega veidi suhelda, et näidata, kui palju nad hoolivad ja igatsevad üksteist.

6. Nad naeravad ja lõbutsevad koos

Nad naeravad ja lõbutsevad koos

Elu võib olla mõnikord päris raske, kuid õiges suhtes on sellistel hetkedel abiks toetav ja positiivne partner, kellega teha nalja, kellega koos naerda ja näha taas elu helgemat poolt. Ära võta elu nii tõsiselt, vaid olge imelikud, olge veidrad, lollitage lapsikult, tantsige vihma käes või laulge kõva häälega avalikus kohas. Tehke seda, mis teeb teid õnnelikuks. Ei ole tähtis, mida mõtlevad teised inimesed, sest elame me vaid korra, mistõttu tuleb teha just seda, mida sa ise südames õigeks pead. Nii et leidke kallimaga iga päev midagi lõbusat, mille üle naerda ja mis muudab teid tõeliselt õnnelikuks.

7. Nad kingivad üksteisele komplimente

Sinu kallimale meeldiks, kui tuletad talle pidevalt meelde, miks ta sulle meeldib ja mis on tema parimad omadused. Õnnelikud paarid teavad, et kallimale meeldib kuulda ilusaid sõnu, mistõttu jagavad õnnelikud paarid iga päev kaaslasele magusaid komplimente. Märka tema uut soengut, lausu ilusaid sõnu tema välimuse kohta või tee komplimente tema oskuste kohta.

8. Nad toetavad üksteise unistusi ja eesmärke

Õnnelikud paarid hoolivad kaaslase plaanidest, eesmärkidest ja unistustest. Nad arutavad avameelselt oma unistusi ja kuulavad teineteist. Nad julgustavad ja toetavad üksteist. Nad annavad head nõu, jagavad oma kogemusi ja aitavad kaaslasel oma unistuste poole liikuda. Nad ei lase üksteisel oma unistustest loobuda, vaid aitavad alati kaaslasel edasi minna.

9. Nad naudivad iga päev midagi üheskoos

Ajast on alati puudus, kuid õnnelikud paarid leiavad iga päev teineteise jaoks aega, et midagi ühiselt nautida. Olgu selleks koos õhtusöögi valmistamine, lemmikseriaali vaatamine, muusika kuulamine, kerge õhtune jalutuskäik või ühine trenn. Ühiselt veedetud aeg on suhetes oluline, sest see muudab kaaslased õnnelikumaks ja suhte tugevamaks.

Lõpetuseks võiks lisada, et pikaaegne õnnelik suhe ei tule mitte kunagi iseenesest. Kuigi kahe inimese vahel on algul võimas kirg ja suur kiindumus, siis tugeva suhte nimel peavad partnerid iga päev tööd tegema, et oma suhet kasvatada ja selle eest hoolitseda. Suhe vajab iga päev palju hoolt, aega ja energiat. Armastus on miski, mille eest tuleb võidelda pidevalt ja sihilikult.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid

 • Yllarking
  Vasta

  Tere vara, varahommikut.
  Olen ise maamees 39a, üksik vaba ja vallaline maamees, kuigi teadmiseks ise olen pea 17 pikka aastaid järjest juba olnud väga üksik.
  Kuigi tuleb tunnistada karmi tõega tõepoolest raske on leida oma ellu üht ainsat ustavad truud armastavad kallimad, tulevast elukaaslast naist, mõistva suhtumisega kellega on ju ka võimalik ühiselt tutvuda tõsise suhte eesmärgil püsisuhte puhul.
  Kuigi jah viimase 17 aasta jooksul pole ma veel kedagi leidnud armastuse kallima sooja südamega naise oma ellu, kellega oleks võimalik tulevikuks perekonna loomise eesmärk ja terveks eluks koos olla, olgu rasked või olgu kerged ajad, sellest olenemata tuleb jääda truuks ja armastusega üksteises hoolivalt hoolida.
  Kõige tähtsam on elus see just: Üle kõige armastage südames südamesse, ja hinges hingesse, üksteist siiralt ja südamest.
  Telefoninumber +372 59 820 204