Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Talvised kohtingu ideed

Talvised kohtingu ideed

Talvel leidub palju huvitavaid ja lõbusaid tegevusi, mida kallimaga koos ette võtta. Vaatame lähemalt, millised on need romantilised kohtingu ideed, millega armsamat talvel üllatada.

Minge uisutama – Vii kallim talvel uisutama ja lõbus aeg on garanteeritud. Kui kaaslane ei oska uisutada, siis hoidke üksteisest tugevasti kinni. Uisutage käsikäes ja lihtsalt lõbutsege.

Veetke tore päev mäel – Planeerige mõni nädalavahetus, et sõita suurele mäele ja lustida seal terve päeva. Suusatage, kelgutage, sõitke lumelauaga ja lihtsalt veetke üks tore päev.

Lõbus lumine kohting – Talv on ikka selleks, et lustida lumes. Minge talvel õue, et ehitada lumememme, teha lumeingleid, ehitada lumekindlus või pidada maha lõbus lumesõda.

Lõbus lumine kohting

Vii kaaslane kelgutama – Kelgutamine on lõbus talvine tegevus, mis sobib igas vanuses inimestele. Võid olla kindel, et avastad kelgutades taas enda sees lapseliku poole.

Romantiline vanniskäik – Kuum lõõgastav vanniskäik aitab ideaalselt talvel sooja saada. Laota vannituppa küünlad, pane käima romantiline muusika, võta kaasa puuviljad ja vahuvein ning nautige kuuma ja vallatut õhtut.

Küpsetage kooki – Kasutage külma ilma selleks, et püsida soojas toas ja kütta köök kuumaks. Küpsetage koos maitsev kook, pirukas või küpsised. Koos kokkamine on lõbus tegevus, kus igav juba ei hakka. Hiljem saate üheskoos magusad küpsetised ära süüa.

Mänguõhtu – Kui soovid kodus mõnusalt aega veeta, siis üheks võimaluseks on korraldada mänguõhtu. Mängige koos lauamänge, kaarte või isegi videomänge.

Külastage loomaaeda – Kui külm ilm teid ei heiduta, siis minge koos loomaaeda, et näha kõiki neid loomi, kellele meeldib talvisel ajal väljas viibida. Igaks juhuks võite termosega kaasa võtta ka teed või kakaod, et vajadusel end üles soojendada.

Korraldage talvine fotosessioon – Talvine loodus on märkimisväärselt ilus, mistõttu oleks patt seda mitte jäädvustada. Vii kallim välja talvisele fotosessioonile, et hullata lumes, teha lõbusaid pilte ja jäädvustada neid toredaid mälestusi.

Valmistage kuuma šokolaadi – Külmal talvel ei ole midagi paremat kui kuum šokolaad. Valmistage koos mõnusad joogid hakkama, pugege üksteise kaissu ja vaadake romantilist filmi.

Valmistage kuuma šokolaadi

Soojendage end kamina ääres – Korralda kallimale romantiline ja hubane kohting kamina ääres. Pugege teki alla teineteise kaissu, hoidke käest kinni, vaadake kaminatuld, jooge kuuma teed ja miks mitte küpsetada isegi vahukomme.

Minge teatrisse, ooperisse või kontserdile – Kui sa ei tea, mida kallimaga talvel koos teha, siis üheks võimaluseks on külastada teatrit, minna ooperisse või viia kaaslane kontserdile. Vali välja sobiv etendus, pange viisakalt riidesse ning nautige elegantset ja pidulikku õhtut.

Spaapuhkus kahele – Korralda kallimale spaapuhkus, et pugeda peitu külma ilma eest, soojendada end kuumas saunas, nautida kehahoolitsusi ja veeta romantiline öö hotellis.

Jalutage talve võlumaal – Talvine loodus on imeline: lumised puud, romantilised jäälilled, maagiline päike ja lumehelbed. Mine koos kallimaga jalutama, et nautida talve võlumaad.

Kohting soojas kohvikus – Talv on hea aeg võtta aeg maha, istuda kallimaga soojas kohvikus, kuulata head muusikat ja nautida tõeliselt maitsvat kohvi (või teed). Miks mitte tellida maiustamiseks ka kooki ja meeldiv kohting on tagatud.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid