Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Sügisesed spordielamused kallimaga

Sügisesed spordielamused kallimaga

Sügis hakkab vaikselt kätte jõudma ja õige aeg on nautida veel väljas sportimist, et saada energiat ja tuua ellu veidi positiivsust. Milliseid spordialasid aga sügisel kallimaga harrastada?

Lähme jooksma!

Jooksmine on populaarne spordiala paljudele inimestele. Külmal talveilmal kasutatakse tavaliselt jooksmiseks jõusaalis jooksulinti. Sügisel on aga veel võimalus joosta värskes õhus. Kõige tervislikum on valida mõni vaiksem metsarada, et saaks olla linnakärast eemal ja nautida looduses vaikust. Kindlasti leppige partneriga ühiselt kokku, kas soovite joosta hommikul või õhtul. Seega – haarake jooksutossud ja veetke koos mõnus sportlik päev.

Mängime veidi jalgpalli?

Jalgpall

Üheks lihtsaimaks spordielamuseks haara endaga kaasa jalgpall, otsi üles lähim jalgpallivärav ja asu palli taguma. Jalgpalli mängimiseks sobivaid kohti on Eestimaal küllalt, mistõttu ei tohiks koha otsimine olla liiga keeruline. Jalgpalli saab küll mängida iga ilmaga, kuid vali enam-vähem siiski sobiv päev, kui ilm on suurepärane. Kindlasti ära arva, et jalgpalli mängimiseks pead eelnevalt olema käinud jalgpalli trennis, sest ka lihtne jalgpall on väga tore.

Jalgrattamatkaga loodust avastamas

Kui teile meeldib jalgrattaga sõita, on jalgrattamatk väga põnev kogemus. Pikemaks sportlikumaks ettevõtmiseks on kasulik matk planeerida nädalavahetuseks. Kindlasti jälgi ka ilmaennustust, et valida hea ilmaga nädalavahetus. Jalgrattamatk annab sulle võimaluse olla rohkem looduse keskel ja nautida sellist elamust kõige kallimaga. Matka võid planeerida nii kodukoha läheduses kui ka pisut kaugemal, et saaksid avastada Eestimaa looduse ilu.

Tennisemäng tagab hea enesetunde

Sügisel on ideaalne aeg harrastada ka tennisemängu, olenemata asjaolust, kas oled algaja või kogenud mängija. Kui talvel oled tennist mänginud spordihalli siseruumides, siis sügisel on veel võimalik nautida tennisemängu välisväljakutel. Kuigi sügisilmad on tihti vihmased, jahedad ja rõsked, proovi leida sobiv aeg, mil saad nautida päikesepaistelist ja mõnusat sügisilma.

Kuna sportimine on kasulik, on mõnus end liigutada just kõige kallima seltsis. Avastage üheskoos tervislik metsajooks või põnev jalgrattamatk. Nautige üheskoos lõbusat tennisemängu või toksige veidi jalgpalli.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid