Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Sügisesed kohtingu ideed

Sügisesed kohtingu ideed

Kuigi sügis võib kohati olla kõle ja tühi, peitub ka sügises ilu ja romantilisust. Maagiline udu, värvilised puulehed ja esimesed jäälilled muudavad sügise kauniks ja salapäraseks. Millised on aga sügisesed kohtingu ideed, et nautida kohtingul sügisromantikat?

Lõbus sügislehtede mäng – värvilised puulehed toovad sügisel rõõmu ja positiivsust. Korja kaaslasega üheskoos kokku ilusamad sügislehed ja moodustage nendest suur kuhi. Hüpake käsikäes lehtede sisse, tehke koos pilte, lõbutsege veidi lapsikult ja naerge südamest.

Lõbus sügislehtede mäng

Tuulelohe lennutamine – kui sügisilm on pisut tuuline, on ideaalne võimalus minna kaaslasega tuulelohet lennutama. Kohtingu võid korraldada näiteks pargis, mere ääres või lageda heinamaa peal. Jookske, lennutage koos tuulelohet ja muutke oma päev lõbusaks.

Fotosessioon kuldse sügise keskel – sügis pakub nii palju erinevaid värve, mis muudavad looduse hingematvalt kauniks. Korralda sügisene fotosessioon, et jäädvustada kaaslasega veedetud hetki imeilusate värvide taustal.

Kohting pargis – veetke üks tore päev pargis, kus saate sügislehtede sees jalutada, pingil istuda ja omavahel suhelda või romantilist piknikut korraldada. Kui soovid, võid igaks juhuks termosega kaasa võtta kuuma teed või kuuma šokolaadi.

Külastage loomaaeda – vii kohtingukaaslane sügisel loomaaeda, sest veidi jahedama ilmaga on loomad rohkem väljas kui kuuma suvepalavusega. Jalutage käsikäes, nautige sügisilma, tehke pilte ja hoidke tugevalt embusse, et teineteisele pisut sooja anda.

Kohting romantilises kohvikus – kui väljas on jahe ja tuuline, mine kaaslasega kohvikusse, kus saate end hellitada kuuma kohvi ja koogikesega. Tee kaaslasele komplimente, öelge üksteisele ilusaid sõnu ja nautige külmal sügispäeval hubast kohvikut.

Jalgrattasõit looduses – kuna sügisene loodus on imekaunis, oleks kurb sellest ilust ilma jääda. Kutsu kohtingukaaslane jalgrattasõidule mere äärde või vaiksele metsarajale, et veeta koos lõbusalt aega ja nautida sügisromantikat ilusas looduses.

Kuumade jookide valmistamine – külmadel ja pimedatel sügisõhtutel on ideaalne võimalus valmistada kuumasid jooke, et tuua oma ellu pisut romantikat ja soojust. Valmistage üheskoos hõõgveini, kakaod, teed, kuuma šokolaadi või kohvi. Serveerige joogid uhkelt ja hellitage end vaid parimate maitsetega.

Kuumade jookide valmistamine

Korraldage sügispiknik – kui sügisilmad on veel piisavalt soojad, siis paki kaasa tekk, parimad suupisted, värskendavad joogid ja korraldage sügispiknik. Nautige romantikat, vaadake üksteisele sügavalt silma ja vajadusel tehke üksteisele sooja.

Filmimaraton – kui ilm on liiga külm ja kõle, korraldage tõeline filmimaraton, kus saate nautida häid filmielamusi ja olla sooja teki all üksteise kaisus, samal ajal, kui väljas möllavad tugevad ja tormised sügistuuled.

Küpsetage koos midagi maitsvat – sügisehõngulisi küpsetisi on mitmesuguseid. Küpsetage õunakooki, valmistage seenepirukat või porgandikeeksi. Väga hästi sobivad ka erinevad marjapirukad, šokolaadikoogikesed ja küpsised.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid