Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Soovitused ideaalse pikniku korraldamiseks

Soovitused ideaalse pikniku korraldamiseks

Pikniku korraldamine kallimale on armas üllatus, kus saab nautida mõnusat ilma, maitsvaid snäkke ja miks mitte ka veidi romantikat. Siiski võib piknik nurjuda, kui sa ei arvesta teatud asjaoludega. Kuidas siis ikkagi korraldada see ideaalne ja meeldejääv piknik?

Tähtsad ettevalmistused

Kui oled otsustanud viia kallima piknikule, on kõige aluseks ettevalmistused. See tähendab, et olemas peab olema piknikukorv ja piisavalt suur tekk. Nende puudumisel tuleb need tuttavatelt laenata või endale soetada. Välja tuleks valida õige koht, kus on imeline loodus ja kus ei ole liiga tuuline. Lisaks peab enne pikniku korraldamist arvestama ka ilmatingimustega. Mõistlik oleks vaadata ilmaennustust ja vastavalt sellele määrata pikniku päev. Kuigi ilmaennustus ei ole alati tõene, aitab see siiski enamikel juhtudel vältida vihmast või liiga jahedat ilma.

Milline piknik on ilma snäkkideta ja jookideta?

Snäkid ja joogidEttevalmistused tehtud ning nüüd on õige aeg keskenduda toitudele ja jookidele, mida piknikukorvi pista. Piknikule võetakse üldjuhul kaasa kergemaid vahepalasid ja snäkke, mida on lihtne valmistada ja mille söömine ei valmista piknikul ülemäära raskusi. Näiteks võid kaasa pakkida soolased võileivad, singirullid, juustusnäkid, köögiviljakangid dipikastmega, küüslauguleivakesed või kananagitsad. Maiustamiseks sobib ideaalselt kaasa võtta enda küpsetatud muffinid, kommid või šokolaaditahvel. Ära unusta lisada ka puuvilju või marju, näiteks mõned õunad, arbuus, virsikud, paar peotäit maasikaid ja mustikaid. Et piknikul oleks kergem einestada, lõika puuviljad suupärasteks tükkideks ja võta karbiga kaasa. Alkohoolseteks jookideks sobib piknikul suurepäraselt vahuvein, kuid võid piirduda ka maitsestatud vee või värskelt pressitud mahlaga.

Kuidas veeta piknikul lõbusalt aega?

Piknik ei oleks õige piknik ilma huvitavate tegevusteta. Kallimaga vestlemine on kindlasti tore, kuid vahepeal tahaks piknikul ette võtta midagi pisut sportlikumat. Seepärast toome teieni mõned võimalused, kuidas saad kallimaga piknikul lõbusalt aega veeta.

Et piknikul igav ei hakkaks, proovi kindlasti järgmisi tegevusi:

  1. Lendav taldrik – Sest kas mäletad, millal sa viimati lendavat taldrikut üldse mängisid?
  2. Jalgpall – Jah, päris jalgpalliliigat kahekesi kokku ei pane, kuid teineteisele jalgpalli toksimine võib ka päris lõbus olla.
  3. Jalutamine – Pikniku asjad on kõik lahti pakitud, mistõttu jaluta kallimaga käsikäes pikniku ümbruses ja nautige üheskoos loodust.
  4. Piltide jäädvustamine – Lõbusate piltide tegemine on vahva, sest annab võimaluse pikniku elamust korduvalt meelde tuletada.
  5. Kaardimängud – Tegevus ei ole küll sportlik, kuid siiski lõbus ajaviide. Kindlasti vali kaardimängudeks tuulevaba koht, et vältida olukorda, kus hiljem kodus avastades on ruutu äss kaduma läinud.

Lõpetuseks võib öelda, et õige ja meeldejääv piknik on võimalik korraldada õige inimesega. Üllata kõige kallimat või kutsu piknikule parim sõber. Mõtle hoolikalt läbi ettevalmistused, paki kaasa snäkid/joogid ja veetke piknikul ühiselt kvaliteetaega.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid