Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Seitse nõuannet, kuidas leida see üks ja õige

Seitse nõuannet, kuidas leida see üks ja õige

Kas ka sina tunned, et armastuse otsimine on raske? Kas tahaksid teada, millega peaks arvestama, kui soovid oma ellu leida õiget kaaslast? Järgnevalt toome sinuni seitse head nõuannet, mida peaksid arvesse võtma, kui soovid leida seda üht ja õiget.

1. Ole valmis kohtuma uute inimestega

Ole valmis kohtuma uute inimestega

Paljud inimesed arvavad ja loodavad, et õige kaaslane ilmub lihtsalt ühel päeval maagiliselt nende ellu. Kahjuks nii lihtne see kõik pole. Selleks et leida uusi tutvusi, pead olema ise aktiivne ja näitama oma huvi teiste inimeste vastu üles. Kui soovid leida enda ellu seda õiget kaaslast, siis pead ise selle nimel pingutama. Ole julge, leia uusi tutvusi, suhtle inimestega ning sa saad ühel päeval kohtuda ka Temaga, kes on sinu jaoks see üks ja õige.

2. Armasta iseennast

Armastust ei ole võimalik meelitada enda ellu, kui sa iseennast ei armasta. Armastus saab alguse just iseendast, seega ole enda vastu hea ja aktsepteeri ennast just sellisena nagu sa oled. Hoolitse enda eest, ole enesekindel ja ole enda vastu lahke. Kui armastad iseennast, paistab sinu armastuse energia välja ka teistele ning sa võidad teiste inimeste tähelepanu.

3. Leia oma kirg

Kas sulle meeldib jooga, kokkamine, laulmine, suusatamine või isegi mägironimine? Leia elus oma kirg ja tegele just nende tegevustega, mis pakuvad sulle kõige rohkem rõõmu. Osaledes erinevatel üritustel koos teiste inimestega, avaneb sul ideaalne võimalus kohata kedagi, kellel on elus sama kirg kui sinul. Sa saad tutvuda uute inimestega, kellega sul on palju ühist ning samal ajal saad nautida elu, kus saad tegeleda oma lemmiktegevustega.

4. Proovi uusi väljakutseid ja kogemusi

Kui sa keeldud alati uutest seiklustest, olukordadest ja väljakutsetest, on väga raske kohata seda õiget kaaslast. Välju igapäevarutiinist, võta vastu uusi põnevaid väljakutseid ja ole valmis elus veidi rohkem riskima. Mine tantsutrenni, kui sa oled siiani sellest vaid unistanud. Koli teise linna või riiki, kui tunned südames, et see oleks õige otsus. Või mine pimekohtingule, kuigi see on sind alati pisut hirmutanud. Elu on elamiseks ja elu on nautimiseks. Uued kogemused ja väljakutsed annavad sulle võimaluse leida uusi tutvusi ning kohtuda sinu jaoks õige inimesega.

5. Ava oma süda armastusele

Ava oma süda armastusele

Kui oled saanud varem haiget, on lihtne ehitada oma südame ümber tugev kaitsemüür. Sa ei soovi lasta kedagi enda lähedale, sest kardad uuesti haiget saada. Sellises olukorras pea meeles, et kuigi armastuses võib alati haiget saada, siis elu ilma armastuseta on veelgi valusam. Ära loobu armastusest, sest kardad saada haiget – parem olla kasvõi kord elus õnnelik, selle asemel, et olla terve elu kurb. Armastuses ei ole kunagi midagi kindlat, kuid elus tuleb riskida, sest tõeline armastus on seda pingutust väärt.

6. Ära kunagi muuda iseend, et kellelegi meeldida

Kui soovid leida enda ellu sinu jaoks õiget kaaslast, siis pead alati jääma iseendaks. Ära valeta oma mineviku kohta ja ära muuda niisama lihtsalt oma seisukohti, vaid ole uhke selle üle, kes sa oled. Pea meeles, et sa ei saagi kõigile meeldida, kuid maailmas leidub inimesi, kellele sa meeldid just sellisena, kes sa tegelikult oled. Seega – ära muuda iseend, et kellelegi meeldida, vaid ole sina ise ning õige kaaslane saabub sinu ellu õigel hetkel.

7. Ära lase võimalustel käest libiseda

Kas sinu parim sõber tahaks sulle korraldada pimekohtingut, kuid arvad, et see pole kõige parem idee? Ära tee liiga rutakaid otsuseid ja mis veelgi olulisem – ära lase selliseid häid võimalusi mööda! Armastus on salapärane ja ettearvamatu, mistõttu ei tea sa kunagi, kus võid kohata oma unelmate kaaslast. Seega, ole avatud meelega ja haara igast võimalusest, sest õige kaaslane võib sind oodata täiesti ootamatus ja uskumatus kohas.

Lõppsõna

Tõeline armastus ei ilmu lihtsalt ühtäkki meie ellu. Selleks et leida üles see üks ja õige, pead olema aktiivne, leidma uusi tutvusi ja suhtlema erinevate inimestega. Samuti pea meeles, et armastus saab alguse iseendast ning alati peab jääma endale kindlaks. Haara kinni igast võimalusest, sest sa ei tea kunagi, kellega sa täiesti ootamatult kohtuda võid.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid