Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Millest rääkida esimesel kohtingul?

Millest rääkida esimesel kohtingul?

Varem oleme sinuni toonud jututeemad, mida esimesel kohtingul vältida. Kui sul on tekkinud aga huvi, millest võiks esimesel kohtingul rääkida, siis oled õiges kohas. Järgnevalt toome sinuni mõned jututeemad, millest rääkida esimesel kohtingul.

Lühike iseloomustus

Pidulik õhtusöök

Alustuseks võiksid end lühidalt iseloomustada, andes kohtingukaaslasele teada, kust sa pärit oled, kus sa oled üles kasvanud ning kas käid tööl või õpid. Samuti võid lähemalt rääkida oma õpingutest või töökohast, miks sa oled just sellise valiku teinud ja kuidas sa valikuga rahul oled. Lühida ülevaate võid anda ka lapsepõlvest: milline oli sinu lapsepõlv, kas sul oli väiksena lemmikloomi, kelleks sa tahtsid väiksena saada ja kuidas möödus sinu kooliaeg.

Kõnelemine huvialadest

Heaks jututeemaks esimesel kohtingul on huvialade teema, sest meil kõigil on huvialad ja nendest rääkimine võib olla väga põnev. Kui kuuled, millega sinu kohtingukaaslane tegeleb ja kui innukalt ta sellest räägib, võib ka sinul tekkida tahtmine proovida midagi uut ja huvitavat. Nii et jaga julgelt, mida sulle meeldib teha ning millest sa leiad inspiratsiooni ja jõudu. Sinu innukas huvialade kirjeldamine võib äratada kohtingukaaslases sinu vastu väga suurt huvi.

Muusikamaitse

Üheks võimaluseks on rääkida esimesel kohtingul muusikamaitsest. Kuna muusikažanreid on maailmas väga palju, siis annab muusikast rääkimine kokkuvõtvalt huvitava vestluse. Too välja žanrid, mis on sinu lemmikud ja mida sulle meeldib kõige rohkem kuulata. Samas võid välja tuua need žanrid, mis ei ole päris sinu jaoks mõeldud. Vestlust võid edasi arendada, rääkides mõnest inspireerivast kontserdist, kus sa oled käinud ja mis sulle väga hinge läks. Kui oskad mängida mõnd instrumenti või tegeled laulmisega, võid julgelt ka neid mainida. Sa ei tea kunagi, kui sarnane võib teie muusikamaitse olla.

Suhted spordiga

Kui muusikast olete rääkinud, võite vestluse viia ka spordi teemale, kus leiab samuti väga palju kõneainet. Seleta kohtingukaaslasele, kuidas sa sporti suhtud, kui oluline see sinu jaoks on, mida see juurde annab ja kas sa näeksid oma elu ilma spordita. Võid rääkida, millised spordialad sulle meeldivad, milline spordiala meeldib kõige rohkem, kui tihti sa teed sporti ja kas sul on soov proovida mõnd spordiala tulevikus. Samuti võiksid rääkida, millised olid sinu suhted spordiga lapsepõlves: kas sa käisid mõnes trennis, kas sa oled ehk käinud ka võistlustel, kas sulle meeldis üldse väiksena sporti teha ja kuidas möödusid sinu kehalise kasvatuse tunnid.

Kenad komplimendid

Millest kõneleda esimesel kohtingul?

Ära unusta jagada kohtingukaaslasele ka komplimente. Samas ära pinguta nendega üle ja üldiselt võiksid komplimendid olla pigem lihtsad ja tagasihoidlikud. Näiteks võid partnerile teha komplimendi, et ta näeb väga kena välja. Komplimendi võid teha ka konkreetse aksessuaari kohta, mis jääb sulle silma. Kui vestluse arenedes on tekkinud mõned naljad, võid julgelt mainida, et kohtingukaaslasel on hea huumorimeel.

Mõned huvitavad mälestused

Üheks võimaluseks on arendada kohtingul vestlust, rääkides huvitavatest mälestustest või olukordadest, mis sul on tänase päevani väga hästi meeles. Samas pea meeles, et valitud mälestused või juhtumid olgu ikkagi rõõmsad või naljakad. Esimene kohting ei ole aeg rääkida halbadest või kurbadest sündmustest, mis minevikus on juhtunud. Nii et keskendu positiivsele ja igaks juhuks võid mõned põnevad seiklused eelnevalt ka välja mõelda. Nii võid olla kindel, et sul on mõni huvitav lugu varrukast võtta ja aitad vältida ebamugavaid vaikusehetki.

Kuidas leppida kokku uus kohtumine?

Kui esimene kohting hakkab lõppema ja oled suutnud endast luua positiivse esmamulje, siis ära unusta ka mainida, et sul oli väga tore. Väga oluline on kohtingu lõpus küsida kohtingukaaslaselt, kas ta soovib mõni päev veel kokku saada. Vaid nii saad olla kindel, et esimesele kohtingule järgneb ka teine. Nii et haara ohjad enda kätte, ära jää lootma ainult vastaspoolele, vaid ole ise julge ja enesekindel.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et oluline on rääkida esimesel kohtingul positiivsetest jututeemadest. Alustuseks võid end lühidalt tutvustada, rääkida oma hobidest ning avaldada ka oma arvamust muusika ja spordi teemadel. Igaks juhuks võiksid varem välja mõelda ka mõned seiklusrikkad mälestused, mis võiksid pakkuda sinu kohtingukaaslasele huvi. Nii et arenda huvitavaid vestluseid, õpi kaaslast paremini tundma ja lõbutse, sest esimene kohting just selle jaoks ongi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid