Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Märke, et tema ongi sinu jaoks see üks ja õige

Märke, et tema ongi sinu jaoks see üks ja õige

Kui oled kõrvuni armunud, siis tundub valitud kaaslane just see õige inimene. Kuidas me aga teame, et tegemist on ikka tõelise armastusega, mitte lihtsalt ilusa fantaasiaga, millel ei ole tulevikku? Järgnevalt toome sinuni viis märki, et just tema on sinu jaoks see üks ja õige.

Märgid, et tema ongi sinu jaoks see üks ja õige

1. Ta suudab sind alati naerma ajada

Kui sinu kallim suudab sind alati naerma panna, siis on tegemist millegi väga erilisega. Kuna elu on mõnikord raske, siis ootame oma kaaslaselt just seda, et ta suudaks meid naerma ajada ning tooks ellu päikest, rõõmu ja naeru. Kui sinu armsamal on selline võime olemas, siis on ta sinu jaoks see õige – ta teab täpselt, mis sulle meeldib ja ta teab täpselt, kuidas su tuju paremaks muuta. Ta pühib ära su pisarad ja täidab su elu lõputu naeruga.

2. Te armastate rohkem kui tülitsete

Tülitsemine on suhetes tähtis, sest igas suhtes esineb erimeelsusi, kuid oluline on see, et te armastate rohkem kui tülitsete. See tähendab, et teie suhtes on rohkem armastust kui tülisid. Te olete koos õnnelikud ja naerate koos palju rohkem kui te tülitsete. Kui oled suhtes õige kaaslasega, siis te naudite ühiseid hetki ning ei raiska oma aega ja energiat tülitsemisele.

3. Te usaldate üksteist

Usaldus on suhtes oluline. Kui sa usaldad oma partnerit, siis see tähendab, et ta on sinu jaoks usaldusväärne, sa võid alati tema peale kindel olla ja sa tunned end koos temaga turvaliselt. Samuti peaksite teineteist usaldama piisavalt, et anda üksteisele vabadust, hingamisruumi ja aega iseendale. Usaldus on tugeva ja purunematu suhte vundament, sest ilma usalduseta ei ole suhtel tulevikku. Kui sa ei suuda kaaslast usaldada, siis ei suuda sa teda armastada.

4. Sa tunned end temaga armastatud ja hoitud

Õige kallim ei väljenda oma armastust ainult valentinipäeval, sest tõelises suhtes on iga päev valentinipäev. Õige kallim tõestab sulle iga päev armastust läbi pisikeste tegude, mistõttu sa tunned, et oled armastatud, hoitud ja hinnatud. Kui sa tunned iga päev end erilisena, siis oled oma ellu leidnud õige inimese.

5. Ta inspireerib sind olema parem inimene

Kui oled leidnud oma ellu selle õige inimese, siis ta muudab sind paratamatult paremaks inimeseks. Sa tahad tänu temale muuta oma eluviisi tervislikumaks ja jätta maha kõik oma halvad harjumused. Võib-olla soovid tänu temale muutuda sõbralikumaks, avatumaks, produktiivsemaks või õnnelikumaks. Võib-olla oled tänu kallimale rohkem motiveeritud, ambitsioonikas ja uutele väljakutsetele avatud. Õige inimene aitab sul isiksusena kasvada ja toetab sind seejuures igal sammul.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid

  • Yllarking
    Vasta

    Tere hommikust.
    Ise olen juba pea 17 pikka aastaid järjest üksik vaba ja vallaline maamees 39a olnud, ning suurema südame igatsusega ootan või otsin oma ellu üht kindlat truud armastavad kallimad ustavad tulevast elukaaslast ustavad naist kogueluks tõsise suhte eesmärgil tutvuda korralikku naisega terveks eluks vanuses alates 18 kuni 35 elukaaslast naist. Telefoninumber 59820204 või teine Telefoninumber 59820508.