Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Märke, et te olete üksteise jaoks loodud

Märke, et olete üksteise jaoks loodud

Tõeline armastus tundub tänapäeval kui haruldane aare, mis õnnestub ainult vähestel leida. Kuidas veenduda, kas sina oled tugevas ja õnnelikus suhtes, mis jääb tõepoolest kestma? Kas sinu kallim on sinu jaoks see üks ja õige? Toome sinuni selged märgid, mis kinnitavad, et olete üksteise jaoks lihtsalt loodud ja teid on raske teineteisest lahutada.

1. Sa oled sügavalt armunud kaaslase iseloomu ja hinge. Ainuüksi kena välimus ei taga iseenesest õnnelikku kooselu. Tugeva ja terve suhte loomisel mängivad rolli inimeste iseloomud, nende hinged, nende käitumismustrid ja nende väärtused. Kui oled armunud kallima iseloomu, siis oled oma ellu leidnud kellegi väga erilise.

2. Te räägite omavahel kõigest. Mõned usuvad, et tõelises armastuses pole sõnu vaja, sest see õige inimene suudab lugeda meie mõtteid ja mõista meie tundeid. Tegelikult on aga suhtlemine hädavajalik igas suhtes. Tugevas suhtes räägivad partnerid üksteisele oma päevast, oma tunnetest, mõtetest, unistustest, hirmudest ja ootustest. Ilma suhtluseta jäävad inimesed lihtsalt omavahel võõraks, elavad oma elu ega muutu kunagi lähedaseks.

Te räägite omavahel kõigest

3. Te oskate koos lõbutseda. Iga suhe nõuab tööd ja vaeva, kuid väga oluline on osata kaaslasega ka lõbutseda. Te mängite koos lauamänge, te vaatate kaisus romantilisi komöödiaid, te jooksete käsikäes vihma käes, te lõõgastute koos kuumas vannis ja hullate kirglikult magamistoas. Teil on teineteisega koos hea olla ning soovite igat hetke üksteisega nautida.

4. Teie suhtes valitseb võrdsus. Tugevas suhtes valitseb tasakaal ja võrdsus. See tähendab, et mõlemad partnerid panustavad suhtesse, võtavad vastutusi, täidavad igapäevaseid kohustusi ja toetavad üksteist rahaliselt. Suhtes on oluline tiimitöö ja võrdne panustamine, mitte üksinda tegutsemine ja üksinda otsustamine.

5. Te suudate oma tülid ära lahendada. Kui teil on tekkinud mõni tüli või erimeelsus, siis te istute koos maha ja arutlete probleemi üle. Te ei jäta probleeme õhku rippuma, vaid te räägite probleemist. Te räägite avameelselt oma tunnetest, te kuulate üksteist, proovite koos leida parimad lahendused, kallistate, lepite ära ja liigute edasi.

Te suudate oma tülid ära lahendada

6. Teil on ühine nägemus tulevikust. Õnnelik suhe saab olla vaid juhul, kui mõlema partneri ootused ja soovid on suhtes täidetud. Õnnelik suhe eeldab, et partneritel on ühine nägemus tulevikust ning nad liiguvad koos sama eesmärgi poole.

7. Suhtes valitseb ausus. Mida vanemaks me jääme, seda rohkem soovime oma kõrvale inimest, kellele me saame kindel olla, keda saame usaldada ja kes toob meie hinge soojuse. Me soovime olla koos inimesega, kes on meie vastu aus, kes on truu ja kes ei tee meile haiget. Kui tead, et olete üksteise vastu alati ausad, siis on teie suhtel tulevikku.

8. Te olete üksteise jaoks alati olemas. Te usaldate teineteist ja olete üksteisele alati toeks. Kui tunned pettumust või läbikukkumist, siis võid kindel olla, et sinu kallim on sinu jaoks alati olemas ning sulle abiks. Te olete üksteise jaoks olemas nii heas kui halvas.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid