Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Kuidas parandada suhet?

Kuidas parandada suhet?

Suhted on väga õrnad ja võivad puruneda vaid mõne vea või arusaamatuse tõttu. Kui suhe on kord juba kahjustada saanud, võib üsna keeruline olla endist suhet taastada. Kui tunned end sellises abitus olukorras, võid abi leida alljärgnevatest nõuannetest.

Andestamine on iseendale tehtud kingitus

siiras-andestusInimese üheks parimaks oskuseks on oskus kallimale andestada. Me kõik teeme aeg-ajalt vigu, mistõttu on oluline, et suudaksid kallimale andestada. Kui jääd püsima mõne vea juurde ega suuda andestada, tekib sellest tulevikus veelgi rohkem tülisid, mille tagajärjel võite aja jooksul üksteisest lahku kasvada. Seega, kui usud ühisesse tulevikku ning soovid, et teie suhe oleks õnnelik ja kestaks kaua, pead õppima, kuidas käib tõeline andestamise kunst.

Muuda iseend, mitte partnerit

Kõige olulisem on meelde jätta, et sa ei saa muuta oma kallimat, küll aga saad muuta iseend. Inimene saab viia ellu muudatusi vaid juhul, kui ta ise seda soovib. Kui sind häirib mõni partneri harjumus või käitumisstiil, avalda koheselt selle kohta oma arvamust. Räägi, mis tundeid see sinus tekitab ja miks see sind häirib. Ära süüdista kallimat, ära sunni teda koheselt muutuma ja ära ähvarda. Iga muutus võtab aega ning sel ajal ole talle alati toeks. Kui näitad partnerile hoolivust ja armastust, on suurem tõenäosus, et kallim soovib end muuta sinu jaoks.

Suhtlemise võlu

Suhtlemise võluPiisav ja avameelne suhtlemine on tähtis nii suhte algul, õnneliku püsisuhte ajal kui ka suhte parandamise hetkel. Kui oled kurb või solvunud, ära tõmbu endasse, vaid räägi kallimale põhjustest, miks sa selliseid emotsioone tunned. Paljud suhted kannatavad vähese suhtluse all, kuigi enamik probleeme on võimalik lahendada õige suhtluse teel. Lisaks on tähtis teada, et õige suhtlemine ei ole ainult üksteisega rääkimine, vaid selles peitub ka lohutamine, toetus, abistamine ja andestamine.

Kui tunned, et pead oma suhte nimel rohkem vaeva nägema ja pingutama, et parandada oma suhet, on esimesena vaja õppida andestamise oskust. Ära sunni oma kaaslast muutuma, vaid jäta meelde, et saad muuta vaid iseend. Kolmandaks on tähtis leida õige suhtlemise hoiak.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid