Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Kuidas meest kohtingule kutsuda?

Kuidas meest kohtingule kutsuda?

Mõnikord peab naine lihtsalt ise initsiatiivi haarama, sest kaotada ei ole midagi. Mõnikord peab lõpetama ootamise ja tegema ise selle esimese sammu. Järgnevalt on toodud mõned võimalused, kuidas meest kohtingule kutsuda.

Kuidas kutsuda mees kohtingule?

1. Ulata talle oma number. Kui kohtad mõnd toredat kutti, siis naerata talle, alusta vestlust ja flirdi temaga. Kui tunned teie vahel tõelist sädet, siis ulata talle oma telefoni number ja edasine sõltub nüüd juba temast.

2. Kutsu ta koos sõpradega välja. Kui sa ei julge temaga kahekesi välja minna, siis kutsu ta näiteks koos sõpradega peole. Või kutsu ta nädalavahetusel seltskonnaga bowlingut mängima ja maini, et oleks tore, kui ta saaks ka tulla. Selline lähenemine on lihtsamast lihtne. Mida rohkem veedate koos aega, seda paremini õpite üksteist tundma, mis muudab teie suhte tugevamaks.

3. Maini talle, et sul on lisapiletid. Ütle talle, et sul on kinopiletid juba olemas ja küsi lihtsalt, kas ta oleks äkki filmiõhtust huvitatud. Või maini talle, et sul on juhuslikult olemas kontserdipiletid ja küsi, kas ta sooviks sinuga ühineda.

4. Tee otsekohene vihje. Mehed ei pruugi alati aru saada sinu salajastest vihjetest ja märguannetest, nii et ole aus ja otsekohene. Ütle näiteks talle, et kinodes jookseb praegu just uus film, mida sa tahaksid hirmsasti vaatama minna. See annab talle ideaalse võimaluse, et sind kinno kutsuda. Või ütle talle, et oled näljast nõrkemas ja tee ettepanek, et te võiks koos kuskile sööma minna.

5. Lihtsalt kutsu ta kohtingule. Mehe välja kutsumine võib olla küllaltki hirmutav, kuid sa pead lihtsalt enda hirmust üle olema ja selle ära tegema. Juhi ise oma elu ja kui keegi sulle meeldib, siis kutsu ta välja. Paljudele meestele meeldib, kui naine neid välja kutsub ja teeb ise esimese sammu. Meestele meeldivad konkreetsed ja enesekindlad naised. Küsi näiteks otse temalt, kas ta sooviks sinuga tulla restorani õhtustama ja vaata, mis juhtub.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid

  • Yllarking
    Vasta

    Sooviksin tutvuda tõsise suhte loova eesmärgil tutvuda korralikku naisega tulevase truunaisega vanuses alates 18 kuni 35 elukaaslast naist kellega ühiselt püsisuhte eesmärgil tutvuda suhte eesmärgil terveks eluks.
    Telefoninumber 59820204 või teine Telefoninumber 59820508.
    Mu suurim südame igatsus on leida oma ellu üht kindlat truud ustavad tulevast elukaaslast naist.