Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Kuidas jõuda armastuseni?

Kuidas jõuda armastuseni?

Me soovime leida oma ellu tõelist armastust, kuid kahjuks paljud suhted purunevad. Üheks põhjuseks, miks paarid lähevad tänapäeval lahku, on asjaolu, et inimesed usuvad, et kui nad on oma ellu leidnud kaaslase, siis see ongi see muinasjutuline lõpp, mida kõik ihaldavad. Tegelikult siis alles kõik algab. Vaatame lähemalt, millised on need etapid, mille kaudu jõuda selle tõelise ja igavesti kestva armastuse juurde.

Kuidas jõuda tõelise armastuseni?

1. Armumine

Armumine on kõige esimene etapp, millest algab teekond tõelise armastuse juurde. Sa kohtad oma unistuste kaaslast. Sinu ellu on jõudnud inimene, kes on lahke, kena ja tore. Te korraldate unustamatuid kohtinguid, te räägite omavahel poole ööni, sa tunned teda nähes liblikaid kõhus, ta paneb su südame kiiremini tuksuma ja koos temaga tundub maailm lihtsalt imeline. See eriline inimene on alati sinu mõtetes ja paneb su naeratama. Teie vahel on särtsakas keemia, mängulisus ja võimas kirg. Sa tunned, et oled oma ellu leidnud selle õige inimese, kellega koos vananeda ja igavesti koos püsida.

2. Suhe muutub tõsisemaks

Selles etapis muutub suhe tõsisemaks. Te hoiate veel jalutades käest kinni ja vaatate kaisus filmi, kuid midagi on nagu muutunud. Te olete kokku kolinud, võib-olla olete abiellunud, pisipere loonud või ühise kodu soetanud. Suhtes on veel pisut romantikat ja lähedust, kuid mesinädalad on möödas ja esialgne suur kirg on jahtunud. Nüüd ootab ees täiskasvanute elu koos kohustuste ja vastutusega. Lõbus ja hullumeelne armumise periood on läbi.

3. Mis küll juhtus?

Sa tunned, et elu läks sinust kiirustades mööda ja sa tunned pettumust. Sinu sõbrad elavad Austraalias ja elavad ägedat elu, teised käivad kogu aeg pidudel ja elavad just kui muretut ja vaba elu. Sina pead aga igal õhtul pärast tööd minema koju, et koristada, pesta pesu, valmistada perele õhtusööki ja aidata lastel õppida. Võib-olla tunned, et partner ei anna piisavalt oma osa ning kogu vastutus on vaid sinu õlgadel. Seetõttu oled pidevalt stressis, pettunud ja ärritunud.

Kolmas etapp on tihti see etapp, kus partnerid tülitsevad kõige rohkem. Elu on muutunud keeruliseks, võib-olla on tekkinud probleeme rahaga, laste kasvatamine käib üle jõu, sa ei saa enam kallimaga normaalselt läbi ja ainult karjute üksteise peale. Sa hakkad mõtlema, et romantika on teie vahel ammu kadunud ja sa ei mäleta, millal kallim sulle viimati musi tegi. Selles etapis hakkavad partnerid kahtlema, kas valitud partner on ikka see üks ja õige. Paljud paarid tunnevad, et nad ei suuda enam nii jätkata, mistõttu lähevad paljud paarid lahku. Nad usuvad, et on teinud vea ja nad pole lihtsalt kokku loodud.

4. Tõeline armastus

Need paarid, kes suudavad kolmandast etapist edukalt välja tulla, on tugevamad kui varem. Nad on õppinud palju nii iseenda, oma partneri kui ka oma suhte kohta. Kui kolmas etapp oli täis raskusi ja probleeme, siis neljandasse etappi jõudes on tegemist juba tõelise armastusega. Te astute eluraskustele nüüd koos vastu ja olete valmis võitlema ühtse meeskonnana. Te olete jõudnud tõelise armastuseni, mis põhineb austusel, vastastikusel mõistmisel ja üksteise aktsepteerimisel. Teil on sügav ja tõeline suhe, mis on kadestamist väärt.

Tõelist armastust ei leita, vaid tõeline armastus ehitatakse koos üles. Te käite läbi tulest ja veest, te kogete õnne ja kurbust ning saate osa naerust ja pisaratest. Tõeline armastus tekib aastatega, mille eest on iga päev hoolitsetud. Tõelise armastuse taga peitub sügav ja tugev suhe, mis on kogenud kõike, kuid hoolimata sellest pole maha visatud, vaid millesse on iga päev investeeritud aega, energiat ja pühendumust. Just nii tärkab tõeline armastus.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid

 • Yllarking
  Vasta

  Armastage siiralt ja südamest ja hoolivat ja hoida suhet tervena püsivalt tugevalt mehe ja naise vahel.
  Kuigi ise pole veel tänini kohtunud naisega, kellega oleks võimalik tutvuda ainult püsisuhte eesmärgil tutvuda.
  Käin ise ühel põhjusel tallinnas tööl, kaubandus keskuses, et koguda rahalisi vahendeid, et soetada endale uue maakodu, sest tean see nõuab piisavalt palju, tugevalt aega ja energiat ja kulutusi ning väljaminekuid palju.
  Kuigi olen aus ja otsekohene maakas Truumaamees 39a Lugupidamisega Üllar King.
  Telefoninumber: +372 59 820 204