Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Kuidas ära tunda, et tema ongi see üks ja õige?

Kuidas ära tunda, et tema ongi see üks ja õige?

Õige kaaslane on keegi, kellega tunned erilist sidet. Õige kaaslane on keegi, kes on valmis end sulle ja teie suhtele pühenduma, et suhe jääks kestma. Millised omadused määravad, kas tegemist on õnneliku suhtega ja kas sinu praegune kallim on sinu jaoks õige kaaslane? Toome sinuni märgid, et tema ongi see üks ja õige.

Te räägite omavahel kõigest – Tugev ja õnnelik suhe rajaneb ausal ja avameelsel suhtlemisel. Oma tunnetest ja mõtetest rääkimine on ainus viis, et õppida üksteist tundma ja mõista teineteist paremini. Kui tunned, et räägite omavahel kõigest ja te oskate teineteisega suhelda, siis oled kahtlemata leidnud enda kõrvale inimese, kellega võid näha ühist tulevikku.

Ta toetab sind alati – Mõnikord võib elu olla päris keeruline ja segane. Hea partner on sulle alati toeks ja jääb sinu kõrvale ka eluraskustes. Ta kuulab sind ja annab sulle häid nõuandeid. Ta ei põgene koheselt, kui asjad lähevad veidi keeruliseks, vaid ta jääb alati sinuga ja võitleb teie armastuse nimel. Kui tead, et partner on sulle alati toeks, võid olla temaga väga õnnelik.

Ta toetab sind alati

Sa tunned end turvaliselt – Tõeliselt tugev ja õnnelik suhe on selline, kus mõlemad partnerid tunnevad end turvaliselt ja armastatud. Sa tead, et võid kõike oma kallimale usaldada ning sa tunned end temaga koos alati kindlana.

Te olete ka parimad sõbrad – Kõige kaunim suhe tärkab siis, kui sinu kallim ei ole lihtsalt sinu partner, vaid ta on samal ajal ka sinu parim sõber. Te räägite omavahel kõigest, sa naudid tema seltskonda, sa julged koos temaga vahest niisama lollitada ja te panete üksteist pidevalt naerma. Kui olete omavahel ka parimad sõbrad, muudab sõprus teievahelise sideme palju tugevamaks ja sügavamaks, mistõttu jääb teie suhe kauemaks kestma.

Teil on samad eesmärgid – Selleks et olla tugevas ja kauakestvas suhtes, on väga oluline, et teil mõlemal oleksid samad eesmärgid. Kas te soovite keskenduda ainult edukale karjäärile või luua kunagi ka perekonna? Kas te tahate mõlemad elada linnas või vaiksemas maakohas? Kas te tahate mõlemad elada korteris või eramajas? Kas teil on sarnane eluviis? Kui teil on ühise tuleviku nimel sarnased põhiväärtused, siis on teie suhe palju kindlam ja edukam ning teil on koos palju kergem edasi liikuda.

Ta jätab sulle ruumi õppimiseks – Hea ja tervislik suhe paneb sind rohkem mõtlema, esitab sulle uusi väljakutseid, annab sulle võimaluse kasvada ning jätab sulle ruumi õppimiseks ja arenemiseks. Õiges suhtes on õige kaaslane sulle alati toeks, ta usub sinusse ja julgustab sind edasi liikuma. Kui sinu kallim inspireerib sind olema parem inimene, on sul väga vedanud.

Sa tahad temaga koos olla isegi siis, kui te tülitsete – Tülitsemine võib teha palju haiget, mistõttu paneb tülitsemine inimesi kahtlema, kas nad üldse peaksid teineteisega koos olema. Kui sa aga soovid pärast tüli oma kallimaga ära leppida, siis tähendab see, et hoolid kaaslasest nii palju, et oled valmis suhtesse investeerima ja armastuse nimel võitlema. Sellisel juhul võid olla kindel, et partner on tõesti sinu jaoks see õige kaaslane.

Sa tunned temaga erilist sidet – Mõne inimesega lihtsalt on nii hea ja kerge koos olla. Sa tunned, et ta mõistab sind juba poole lause pealt. Ta suudab sind naeratama panna ka siis, kui sul on paha tuju. Sa tead, et just tema on see inimene, keda sa tahad näha siis, kui sul on olnud halb päev. Sa tunned temaga koos olles mingit erilist sädet. See tunne saab tähendada vaid seda, et oled leidnud enda kõrvale selle õige kaaslase.

Sa tunned temaga erilist sidet

Sa tunned teda ning ta meeldib sulle – Armumise perioodil õpid kaaslast tundma vaid põgusalt. Inimese tõelist isiksust ja iseloomu õpid tundma vähehaaval pikema aja jooksul. Tõelise armastuse puhul pead leppima kallima halbade harjumustega, aktsepteerima tema halbu omadusi ja mõistma, et ta ei ole täiuslik. Kui oled partnerit lähemalt tundma õppinud ning ta meeldib sulle endiselt, on kahtlemata tegemist tõelise armastusega.

Te austate ja hindate üksteist – Sa tead, et oled suhtes õige kaaslasega, kui te austate ja hindate teineteist igas olukorras. See tähendab, et te armastate teineteist, te olete alati üksteise vastu ausad, te ei peta kunagi, te usaldate üksteist ning suhtes puudub liigne armukadedus ja vägivald. Kõik see on äärmiselt oluline, et tagada tugev ja õnnelik suhe, mis jääb kauaks kestma.

Sa oled tema kõrval õnnelik – Kui oled oma ellu leidnud õige kaaslase, siis loomulikult oled tema kõrval õnnelik. Sa tunned temaga, et oled õnne tipul. Ta toob su ellu valgust ning sul on siiralt hea meel, et ta on osa sinu elust. Sa naeratad tihti ja särad tema kõrval suurest rõõmust. Kui tunned suhtes end hüljatuna, üksikuna või ebakindlana, siis ta ei ole sinu jaoks see õige.

Kui tunned end näidetes ära ja tunned, et valitud kaaslane on sinu jaoks see õige, siis pea alati meeles, et isegi õige kaaslase puhul on suhte nimel vaja teha palju tööd. Ära oota, et edasine elu on lihtne kui lapsemäng, sest tõeline töö alles algab. Igaüks peaks teadma, kuidas oma suhet hoida ja seda iga päevaga veelgi tugevamaks muuta. Vaid nii saad olla kindel, et õige kaaslane jääb sinu ellu veel kauaks.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid