Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Kaheksa asja, mis rikuvad esimese kohtingu

Kaheksa asja, mis rikuvad esimese kohtingu

Esimene kohting tekitab palju närvilisust ja ärevust. Võib tunduda, et esimesel kohtingul on miljon asja, mis võib valesti minna. Kuidas aga veenduda, et teed esimesel kohtingul kõik õigesti ja äratad kaaslases tähelepanu? Järgnevalt leiad kaheksa asja, mida sa ei tohiks mitte kunagi esimesel kohtingul teha.

1. Sa jääd kohtingule hiljaks. Mõnikord on hilinemiseks tõesti mõjuv põhjus, kuid üldiselt peaksid hilinemist vältima, sest see jätab mulje, et kohting ei ole sinu jaoks oluline. Kui tead, et peaksid kohtingule hiljaks jääma, siis ole vähemalt viisakas ja saada kaaslasele sõnum.

2. Sa näpid pidevalt oma telefoni. Üldiselt võiksid jätta oma telefoni kohtingu ajal käekotti või taskusse. Kui oled kohtingul oma telefoni külge aheldatud, näitab see kaaslasele, et sa pole temast huvitatud. Pane järgmisel kohtingul telefon mõneks ajaks käest ning saad paremini keskenduda oma kohtingule.

Sa näpid pidevalt oma telefoni

3. Sa käitud kombetult. Kombetu käitumine muudab sind väga ebaviisakaks. Kombetu käitumine on näiteks söömise ajal matsutamine, restoranis ettekandja peale karjumine, ropp kõnepruuk, lugupidamatus teiste vastu, solvav käitumine ja palju muud. Kui soovid jätta endast esimesel kohtingul hea mulje, siis pead käituma ka väärikalt.

4. Sa räägid ainult oma eelmistest suhetest. Esimene kohting ei ole õige koht, et arutada eelmisi suhteid ja rääkida oma eelnevatest partneritest. Selle asemel peaksid keskenduma praegusele kaaslasele ja õppima teda paremini tundma.

5. Sa keskendud ainult negatiivsele. Kui sul on olnud halb päev, siis proovi see lihtsalt hetkeks unustada ja keskendu olevikule. Kui mõtled vaid negatiivselt ja veedad terve kohtingu virisedes, siis ei saa mitte keegi toredalt aega veeta ja kohtingut nautida.

6. Teil ei ole mitte millestki rääkida. Kogu kohting võib olla rikutud, kui teil pole omavahel mitte millestki rääkida ja te lihtsalt vaatate vaikides üksteisele otsa. Kui soovid sellist olukorda vältida, siis mõtle eelnevalt igaks juhuks välja mõned küsimused, mida partnerilt küsida.

Teil ei ole mitte millestki rääkida

7. Te hakkate tülitsema. Teil võivad tekkida teatud teemadel erimeelsused, kuid kirglik ja tuline tülitsemine ei ole küll esimesel kohtingul sobilik. Ära riku oma ilusat õhtut, vaid muutke teemat ja leidke midagi muud, millest rääkida.

8. Sa tarbid liiga palju alkoholi. Liigne alkohol muudab inimese liiga lärmakaks ja segaseks. Purjus inimene ei käitu adekvaatselt ning ei vastuta oma sõnade ja tegude eest. Esimene kohting peaks aga olema kerge ja lõbus ajaviide, mille käigus üksteist tundma õppida. Seega, kui soovid esimesel kohtingul jätta endast hea mulje, siis piirdu vaid mõne klaasi veiniga.

Hea kohting on lõbus ettevõtmine, kus õppida teist inimest paremini tundma, nautida head seltskonda ja veeta mõnusalt aega. Kui soovid, et kohting kujuneks edukaks, siis ära jää kohtingule hiljaks, ära näpi oma telefoni, käitu väärikalt ja räägi õigetel teemadel. Nii võid olla kindel, et hea tuju ja tore kohting on garanteeritud.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid