Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
Esimene kohting

Esimene kohting

Esimene kohting on meeldejääv ja tähtis ning paljudes inimestes tekitab see veidi ärevust ja närvikõdi. Kuna tegemist on olulise sündmusega, siis on olulisel kohal ka kohtingu planeerimine ja selle toimumise asukoht. Kohtingule minnes peaks olema plaan, mida teha ja kuhu minna.

Suhtlemine kohtingul

Hubane kohvikKuigi inimeste iseloom ja nende eelistused on erinevad, võiks esimene kohting sisaldada palju suhtlust ja teineteise tundma õppimist. Kinno minek ei ole esimesel kohtingul kõige targem valik, sest ei anna võimalust vastaspoolt paremini tundma õppida. Sama lugu on kontserdil käimisega või teatri külastamisega. Üksteisega on hea vestelda näiteks mõnes vaiksemas kohvikus või restoranis. Kui partner on kohtingu läbi mõelnud ja teab täpselt, mida järgmisena teha, siis samas on mõistlik, kui kohtingukaaslane arvestab ka ilmatingimustega ja vajadusel muudab plaane. Näiteks on plaanitud minna romantilisele jalutuskäigule, kuid kahjuks on kohtingu päeval erakorraliselt külm talveilm. Sellisel juhul oleks targem lükata jalutuskäik järgmiseks korraks ja nautida üksteisega koos viibimist soojas ja hubases kohvikus kuuma teetassi ja koogitüki kõrval.

Lilled kohtingul

Arvestada tuleks ka lillede kinkimisega ja sõltuvalt kohtingu ideest otsustada, kas pisike lilleõis on mõistlik kinkida või mitte. Lillede kinkimine on kohtingutel armas, kuid mees peaks eelkõige mõtlema sellele, kuhu naine kohtingu ajal lille asetama peaks. Näiteks jalutuskäigu ajal peab naine lilli kogu aeg käes hoidma ja koju jõudes võivad nad olla juba närtsinud. Sellest tulenevalt võiks mõelda, kas lillede kinkimine on hea idee või mitte.

Kõige olulisem on teadvustada ja endale meelde jätta, et ükski inimene ei ole ideaalne ja me kõik teeme vigu – ka kohtingute ajal. Kui kaks inimest teineteisele meeldivad, siis järgneb esimesele kohtingule kindlasti ka teine kokkusaamine, ükskõik, kuidas teie esimene kohting läks. Ole enesekindel ja jää alati iseendaks!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid