Blogi

Registreeru Tsau tutvumisportaaliga
ja leia uusi tutvusi
juba täna
Registreeru tasuta!
13 võimalust, kuidas suhet tugevamaks muuta

13 lihtsat võimalust, kuidas suhet tugevamaks muuta

Igas suhtes on head ja halvad ajad. Kui tunned, et suhe on vaikselt jõudmas karile, siis on sul veel võimalus oma suhet päästa. Järgnevalt leiad parimad võimalused, kuidas muuta oma suhe tugevamaks ja olla taas kallimaga koos õnnelik.

1. Muuda oma suhe kõige tähtsamaks

Muuda oma suhe kõige tähtsamaks

Suhted on kui lilled – nad kas õitsevad või närbuvad. Suhted õitsevad vaid siis, kui me hoolitseme suhte eest, pühendame end suhtele ja investeerime neisse oma aega. Kui suhtes esineb raskusi, siis on see üheks märgiks, et suhe on jäetud hooleta ja talle pole antud piisavalt tähelepanu. Selleks et muuta oma suhe uuesti tugevaks, on vaja muuta suhe kõige kõrgemaks prioriteediks – anna oma suhtele hoolitsust, tähelepanu, aega ja energiat.

2. Ära tee partnerile alandavaid ja solvavaid märkusi

Sõnadel on võimas jõud! Kui teed kaaslasele solvavaid või alandavaid märkusi, siis kahjustad sellega oma suhet. Proovi päästa end nendest halbadest harjumustest, mis kahjustavad teie suhet, eriti kui oled närviline ja pettunud. Ära nähva oma kõige kallimale inimesele negatiivseid sõnu, vaid kasuta väljendeid, mis näitavad austust, armastust ja lootust. Ja pea meeles – kohtle alati kallimat nii, nagu sa soovid, et tema sind kohtleb.

3. Ära proovi enam oma partnerit muuta

Kui soovid suhet muuta, siis ära unusta, et sa ei saa muuta mitte kedagi teist peale iseenda. Mida varem sa seda tõde aktsepteerid, seda varem saate oma suhte muuta tugevaks ja õnnelikuks. Me kõik tahame, et meid armastatakse ja aktsepteeritakse just sellisena, kes me tegelikult oleme. Kui oled kallima üle uhke ja ta tunneb, et sa ei ole temas pettunud, siis võib juhtuda, et partner tunneb sinu toetust ja soovib ise muuta. Seni aga keskendu iseendale, kuidas iseend veelgi paremaks muuta.

4. Kingi kallimale romantilisi komplimente

Me kõik tahame kuulda aeg-ajalt ilusaid sõnu ja armsaid komplimente. Õnnelikud paarid jagavad üksteisele pidevalt romantilisi komplimente, sest need teevad päeva palju kaunimaks. Ütle kallimale, et ta näeb väga kena välja, sa oled tema üle uhke, sa oled õnnelik tänu temale ja sa ei kujutaks ette elu ilma temata. Rohkem inspiratsiooni leiad siit.

5. Keskendu sellele, mida sa armastad kallima juures enim

Meenuta neid hetki ja põhjuseid, miks sinu kallim muutus sinu jaoks eriliseks ja tähtsaks. Mis oli see, mis andis sulle usalduse just Teda enda ellu kutsuda? Meenuta taas neid ilusaid hetki ja tunneta uuesti kogu seda armastust. Kui tunned, et teie suhe on purunemas, siis mõtle iga kord nendest kaunitest hetkedest ning sa mõistad, et olete koos kindlal põhjusel.

6. Leidke aega läheduseks ja romantikaks

Leidke aega läheduseks ja romantikaks

Lähedus, intiimsus ja romantika on suhetes väga oluline. Kuigi olete olnud juba terve igaviku koos, siis proovige leida aega läheduseks, sest see aeg muudab teie suhte tugevamaks. Vaadake üksteise kaisus filmi, hoidke jalutades käest kinni, tee kallimale spontaanne musi, sosista talle kõrva midagi romantilist, saada päeva jooksul armsaid sõnumeid või lihtsalt vaadake üksteisele sügavalt silma. Nautige seda ühist läheduse aega, mis muudab teid omavahel lähedasemaks.

7. Õpi kaaslasele andestama

Kõige raskem suhete juures on andestamine. Kui partner on teinud sulle haiget, siis tekib tema vastu viha, sa ei julge teda enam usaldada, sa tunned end petetuna ja kogu maailm variseb su ümber kokku. Kui soovid olla suhtes õnnelik ja muuta suhte tugevamaks, siis pead õppima kaaslasele andestama. Kui me valmistame üksteisele pettumust või teeme teineteisele haiget, siis ei ole see seetõttu, et me seda tahame. Me lihtsalt ei ole veel õppinud, kuidas partnerit armastada, sest me kõik teeme vigu ja kõik me õpime nende käigus. Andesta kaaslasele ja lase lahti minevikust, et anda partnerile uusi võimalusi ja lubada tal õppida, kuidas armastada.

8. Õpi kaaslast kuulama

Kuulmisel ja kuulamisel on suur erinevus. Kui soovid muuta oma suhet tugevamaks, siis pead õppima partnerit kuulama. See tähendab, et kui armsam räägib sulle midagi, siis sa ei mõtle samal ajal teisi mõtteid ja sa ei tegele samal ajal kõrvaliste tegevustega, vaid sa oled kallima jaoks olemas ja sa annad talle maksimaalse tähelepanu. Paljud suhted purunevad, sest suhtes puudub üksteise kuulamine ja mõistmine. Kui sina aga soovid olla kallimaga õnnelik, siis pane järgmine kord nutitelefon käest, vaata partnerile silma ja kuula teda tähelepanelikult. Avalda ka enda arvamust ja tunnetage, kuidas te muutute taas lähedasemaks.

9. Jaga kallimale oma armastust

Meil kõigil on erinevaid soovid ja vajadused, et me tunneksime, et me oleme armastatud ja hoitud. Mõned soovivad, et neile öeldakse „Ma armastan sind“ mitu korda päevas. Teised jällegi tahavad olla kallimaga koos vähemalt pool tundi päevas, et tunda end armastatuna. Mõned inimesed tahavad pidevalt kuulda armsaid komplimente. Küsi oma armsamalt, mida tema vajab, et ta tunneks end hoituna ja armastatuna. Seejärel jaga oma kallimale armastust just sellisel viisil, nagu tema seda vajab!

10. Minge taas kohtingule

Minge taas kohtingule

Kohtingutel käimine ei tohiks jääda vaid suhete algusfaasi. Isegi pikaaegses suhtes on oluline, et kaaslased leiaksid üksteise jaoks aega, et käia kohtingutel ja nautida aega kahekesi olemiseks. Vii kaaslane aeg-ajalt kinno, broneeri romantiline õhtu restoranis, kingi armsamale lõõgastav spaapuhkus kahele, korralda kallimale piknik, minge koos uisutama, kokake üheskoos või minge parki jalutama. Tugeva ja õnneliku suhte nimel on väga tähtis, et partnerid leiaksid üksteise jaoks aega, et omavahel suhelda ja nautida kvaliteetaega.

11. Väljenda oma mõtteid ja tundeid avameelselt

Sul on õigus öelda, mida sa mõtled ja mida sa tunned. Suhe, mis on rajatud valedele, puruneb lõpuks niikuinii. Tugev suhe on rajatud usaldusele ja austusele, mis sünnib siis, kui mõlemad partnerid on üksteise vastu ausad. Väljenda oma mõtteid ja tundeid avameelselt, sest kaaslane ei oska sinu mõtteid lugeda. Vaid avameelne suhtlemine muudab suhte tugevaks ja õnnelikuks.

12. Näita välja, kuidas sa hindad oma armsamat

Mida kauem on partnerid koos olnud, seda vähem nad näitavad välja oma tänulikkust. Me kipume arvama, et partner teab niigi, et oleme talle tänulikud. Selline suhtumine tekitab aga kaaslaste vahele pingeid. Täna ja kiida oma armsamat iga kord, kui ta teeb midagi, mis muudab sinu elu lihtsamaks ja paremaks. Ära unusta, et kõik, mida kallim teeb, on tehtud just sinu jaoks. Vähim, mida sa kallima jaoks teha saad, on teda selle eest tänada.

13. Pisikesed harjumused teevad suhte õnnelikumaks

Tugeva ja õnneliku suhte nimel mängivad rolli just väikesed igapäevased harjumused, mis mõjutavad meie suhet enim. Vii kalimale pühapäeva hommikul kohvi voodisse, puhasta kallima auto talvisel hommikul lumest puhtaks, luba tal võtta viimane šokolaaditükk, kingi talle kompliment, võta kallim öösel tugevasti kaissu ning aita tal õhtul nõusid pesta. Kõik need pisikesed harjumused väljendavad suurt armastust ja muudavad suhte õnnelikumaks. Sest rõõm saab alguse pisiasjadest!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Smailid

Kommentaarid